SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 6731162
nr 673 1162
Skedar
3 st, 1700-tal, Silver, bland annat Hallbom & Seseman
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 december 2010
kl 19:05:14
850 kr
1.400 kr
1.100 kr
1.300 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.